TEKİRDAĞ ADALET SARAYI TELEFON REHBERİ
UNVANI ADI SOYADI Dahili Harici UNVANI ADI SOYADI Dahili Harici
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI DİĞER BİRİMLER
Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi BÜYÜKTÜMTÜRK 102   Psikolog   129  
Cumhuriyet Başsavcı Vekili Aydın TORLAK 137   Posta Bölümü & Teknisyen   161  
Cumhuriyet Savcısı Yavuz BAYRAM 134   Adliye Polis Noktası   155  
Cumhuriyet Savcısı Muammer ÖZCAN 122   Çay Ocağı   112  
Cumhuriyet Savcısı Ahmet YAVUZ 148   1 NOLU T TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU
Cumhuriyet Savcısı Murat ÇANCI 125   Cezaevi C.Savcısı Mustafa İhsan DURSUN  180  
Cumhuriyet Savcısı Hasan ÇAKICI 123   Cezaevi Müdürü Abdurrahman ÇOBAN   234 12 45
Cumhuriyet Savcısı Tamer ARİFOĞLU 136   Cezaevi Santralı     234 12 43-44
Cumhuriyet Savcısı Sefa ERTUNÇ  144   2 NOLU T TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU
Cumhuriyet Savcısı Muammer AKKAŞ 156   Cezaevi C.Savcısı Hasan ÇAKICI  123  
Cumhuriyet Savcısı İbrahim Murat Serdar NİZAMOĞLU 108   Cezaevi Müdürü Murat DEMİR   234 12 24
Cumhuriyet Savcısı Mustafa İhsan DURSUN 163   Cezaevi Santralı     234 12 63 -64
Cumhuriyet Savcısı Ulvi KARDEŞ 126          
Cumhuriyet Savcısı İbrahim KESKİN 124   1 NOLU F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU
Cumhuriyet Savcısı Mehmet Nadir YAĞCI 103   Cezaevi C.Savcısı Mehmet Nadir YAĞCI 180  
Cumhuriyet Savcısı Nihat DÖNMEZ 135   Cezaevi Müdürü Salih UYSAL   234 12 29
Cumhuriyet Savcısı Adnan DEMİRCİ 108   Cezaevi Santralı     234 12 32..37
Cumhuriyet Savcısı Hüseyin MISIRLI 165   2 NOLU F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU
Cumhuriyet Savcısı İsmail Alperen KOÇ 141   Cezaevi C.Savcısı Mehmet Nadir YAĞCI 180  
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI PERSONELİ Cezaevi Müdürü Necati UYANIK   234 12 89
Yazı İşleri Müdürü   128 263 22 97 Cezaevi Santralı     234 12 81..87 
İdari İşler Müdürü    118 261 20 67 AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU
C. Başsavcısı Özel Kalem   158 261 19 98 Cezaevi C.Savcısı Hasan ÇAKICI  123  
Bakanlık Büro Kalemi   128   Cezaevi Müdürü Sıttık Sami KOÇAK   234 12 93
İdari İşler Kalemi   118   Cezaevi Santralı      
Hazırlık Bürosu Kalemi   127   DENETİMLİ SERBESTLİK VE YARDIM MERKEZİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Müracaat Bürosu Kalemi   146   Den.Ser.Yrd.Mer.Ş.Md. Serkan ÇERİ   261 93 46
Yakalama – Hazırlık Kalemi    151   Den.Ser.Yrd.Mer.Kalemi     263 84 16 
Muhabere Bürosu Kal.   150   ADLİ TIP KURUMU
Emanet Bürosu   142   Adli Tıp Kurumu Uzmanı  Özhan YILMAZER   263 54 26
İlam İnfaz Kalemi   107          
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI SANTRAL
Adalet Komisyon Bşk. Akif KÖYLÜ 111   Santral Memuru  Yeliz KONMAZ  0 261 20 09
Komisyon Y.İşl.Md.   104         262 48 55
Komisyon Kalemi   104         262 66 63
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ       261 88 29
1.Ağır Ceza Mah.Bşk. Naci ERGİN 140     ADLİYE FAKS NO   263 22 77
1.Ağır Ceza Mah.Üye Kenan ELİBOLCA 105          
1.Ağır Ceza Mah.Üye Naim ATAN 162   EK ADLİYE BİNASI TELEFON REHBERİ
1.Ağır Cz.M.Y.İşl.Md.   147   MÜFETTİŞ ODASI
1.Ağır Cz.Mh.Kalemi   147   Müfetiiş Odası Müfettiş Odası 130  
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ 1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ 
2.Ağır Ceza Mah.Bşk. Akif KÖYLÜ 111   1.Asl.Hk.Mh.Hakimi Nuran TORLAK 132  
2.Ağır Ceza Mah.Üye Ali İhsan KIVRAK 138   1.Asl.Hk.Mh.Y.İşl.Md. Fulya ÇERİ 115  
2.Ağır Ceza Mah.Üye Utku ERCAN 145   1.Asl.Hk.Mh.Kalemi   136  
2.Ağır Ceza Mah.Üye Tülay ŞAFAK 110   2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
2.Ağır Cz.M.Y.İşl.Md.   154   2.Asl.Hk.Mh.Hakimi Haydar ÇINAR 135  
2.Ağır Cz.Mh.Kalemi   154   2.Asl.Hk.Mh.Y.İşl.Md. Kadriye YOZGATOĞLU 133  
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ 2.Asl.Hk.Mh.Kalemi   134  
1.Asl.Ceza Mah.Hakimi Ali GÜNDAL 131   KADASTRO MAHKEMESİ
1.Asl.Cz.Mh.Y.İşl.Md. Ülkü ŞAHİN 130   Kadastro Mh. Hakimi Bahadır AKGÜR 117  
1.Asl.Ceza Mah.Kalemi   132   Kadastro Mh. Y.İşl Md. Kadriye YOZGATOĞLU 133  
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ Kadastro Mah. Kalemi   114  
2.Asl.Ceza Mah.Hakimi Aynur MERTOĞLU ERDAL 152   AİLE MAHKEMESİ
2.Asl.Cz.Mh.Y.İşl.Md. Nurdan MERİÇ 130   Aile Mah.Hakimi İsmail Mehmet ALPAY 127  
2.Asl.Ceza Mah.Kalemi   157   Aile Mah.Y.İşl.Md. Tekin GÖKKAYA 115  
3. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ Aile Mah.Kalemi   125  
3.Asl.Ceza Mah.Hakimi İbrahim YILDIZ 113   İŞ MAHKEMESİ 
3.Asl.Cz.Mh.Y.İşl.Md. Suzan YAKUT 143   İş Mah. Hakimi Eyüp TAŞAR  129  
3.Asl.Ceza Mah.Kalemi   143   İş Mah. Müdürü Yücel GÜRBÜZ 128  
ÇOCUK MAHKEMESİ İş Mah.Kalemi   131  
Çocuk Mah.Hakimi Sevim ÇAKICI  114   İCRA HUKUK VE CEZA MAHKEMESİ
Çocuk Mah.Y.İşl.Md.   115   2.İcra Hk.ve Cz.Hakimi Halil AYDIN 116  
Çocuk Mah.Kalemi   115   2.İcra Hk.ve Cz.Y.İşl.M Tekin GÖKKAYA 141  
1.SULH CEZA MAHKEMESİ 2.İcra Hk.ve Cz.Kalemi   142  
1.Sulh Cz.Mah.Hakimi Ayşe Öznur YİĞİTER 120   1.SULH HUKUK MAHKEMESİ
1.Sulh Cz.Mh.Y.İşl.Md.   121   1.Sulh Hk Mah.Hakimi Özgür ÖZGÜN 119  
1.Sulh Cz.Mah.Kalemi   121   1.Sulh Hk Mah.Y.İşl.M. Ayşe IŞIK 144  
2.SULH CEZA MAHKEMESİ 1.Sulh Hk Mah.Kalemi   120  
2.Sulh Cz.Mah.Hakimi Turhan BALKAN  133   2.SULH HUKUK MAHKEMESİ
2.Sulh Cz.Mh.Y.İşl.Md.   149   2.Sulh Hk Mah.Hakimi Mücahit GÖKER 118  
2.Sulh Cz.Mah.Kalemi   149   2.Sulh Hk Mah.Y.İşl.M. Ayşe IŞIK 144  
3.SULH CEZA MAHKEMESİ 2.Sulh Hk Mah.Kalemi   143  
3.Sulh Cz.Mah.Hakimi Mustafa KOCAOĞLU 106   İCRA DAİRELERİ
3.Sulh Cz.Mh.Y.İşl.Md.   121   1.İcra Müdürü   137 261 21 77
3.Sulh Cz.Mah.Kalemi   160   1.İcra Dairesi Kalemi      138-139
1. İNFAZ HAKİMLİĞİ KALEMİ 2.İcra Müdürü   145 261 42 50
İnfaz Hakimi Neşet KOCAMAN 139   2.İcra Dairesi Kalemi      146-147
İnfaz Kalemi ve Müdürü   117   ADLİ SİCİL BÜROSU
2. İNFAZ HAKİMLİĞİ KALEMİ Adli Sicil Şefi   149  
İnfaz Hakimi Erdem ODABAŞIOĞLU 164   Adli Sicil Kalemi   149  
İnfaz Kalemi ve Müdürü   117   TEKİRDAĞ BAROSU
SEÇİM BÜROSU Baro Odası      263 62 99
İl Seçim Kurulu Bşk. Ali İhsan KIVRAK 145 261 21 54 DİĞER BİRİMLER
İlçe Seçim Kurulu Bşk. Akif KÖYLÜ 111 261 41 12 Vezne   113  
Seçim Müdürü Özcan BAYIR 119 261 49 18 Adliye Polis Noktası   140  
Seçim Kalemi   119   Çay Ocağı   150  
BİLGİ İŞLEM BÜROSU Psikolog   126  
Bilgi İşlem Şefi   159   Kabinat Sistem   148  
Bilgi İşlem Bürosu    159          
TEKİRDAĞ BAROSU        
Baro Başkanı Av. Nevzat TEKER 109 261 12 83   EK BİNA SANTRAL   261 84 05
Baro Odası    109         261 86 05
          EK BİNA FAKS NO   261 84 45